Дорогі партнери, компанія "АФКgroup" пропонує вам придбати оптимально збалансовані українські та імпортні мінеральні
добрива. Купити міндобриво можна від 10т.
В наявності є наступні позиції:
- аміачна селітра;
- вапнякова селітра;
- сульфат амонію;
- КАС;
- амофос;
- Сульфоамофос;
- Діамофоска;
- Діамонійфосфат;
- НПК з суркою та без.
(//www.ukrboard.com.ua)
Деталі стосовно НАЯВНОСТІ, ЦІНИ, МІСЦЯ ВІДВАНТАЖЕННЯ дізнаватись по телефону указаному в оголошенні.
Відвантаження проводить в портах та складах по Півдню України а саме в: Миколаїві, Одесі, Южному та Чорноморську
Найпоширенішими видами мінеральних добрив, котрі використовуються у с/г, є:
Фосфорні мінеральні добрива допомагають рослинам та їх плодам рости в особливо несприятливих для цього умовах — у піщаних ґрунтах, для прикладу.
1. Азотні міндобрива допомагають рослинам розвивати вегетативні органи. В процесі в'язки азоту повітря з воднем ми отримуємо аміак. Внаслідок окислення аміаку та додавання до цього азотної кислоти, виходить відома аміачна селітра, де вміст азоту понад 30%. Також серед азотних добрив використовують натрієву, калійну селітру та сечовину (вміст азоту близько 46%). Відсутність азоту при рості рослин проявляється затримкою росту рослин, відмиранням нижніх листків тощо.
2. Комплексні мінеральні добрива — діамофос, амофос, нітрофоска та нітроамофоска. Мають два і більше поживні елементи та підходять для будь-якого типу рослин.
Комплексні добрива добре поглинаються кореневою системою. Їх можна використовувати і для основного внесення, і для підживлення. За способом виробництва поділяються на складні та змішані.
3. Змішані міндобрива — це механічні суміші різних речовин. А складні добрива — це мінеральні добрива, які містять у собі не менше двох поживних для рослин елементів. Зазвичай терміном «складні добрива» користуються для позначення всіх комплексних рідких і твердих мінеральних добрив, в яких всі частинки (гранули чи кристали) мають приблизно однаковий хімічний склад.
Комплексні складні мінеральні добрива однозначно мають перевагу над іншими добривами, оскільки їх елементи збалансовані та легко засвоюються.